Koolhydraatarme Ei – Bacon nestjes. Spek en eieren passen bij elkaar zoals Mickey en Mini, frietjes en mayo, warme chocolademelk en slagroom, Brad en Angelina, fish and chips…. Een echte klassieker. A match made in heaven.
Dit weekend besloot ik ze niet in de pan te bakken, maar in de oven. En boyyyyy wat waren ze lekker. We hadden er twee per persoon, maar we hadden er nog wel veel meer op gekund. Ik heb al mijn weerstand moeten gebruiken om eerst nog een foto te kunnen maken voor deze blogpost. Ze roken zo goed, ik kon me amper beheersen.
Genieten! Niet alleen lekker als ontbijt, maar ik denk dat ze het ook erg goed zullen doen bij de lunch of een brunch. Omdat ze in de oven gaan, kun je ook heel gemakkelijk voor meerdere mensen tegelijk eieren klaar maken. Je kunt ze makkelijk één á twee dagen in de koelkast bewaren en ze dan koud eten, maar warm zijn ze natuurlijk het lekkerst.